נוכח קמפיין השטנה – תומכי נתניהו צריכים להתעורר

פורסם בעיתון "מקור ראשון" בתאריך 11.10.2011

בימים האחרונים מתארגנת מערכה תעמולתית שלמה נגד ישראל במטרה לקדם את קמפיין הדה-לגיטימציה נגד המדינה בעולם ולחסל את שלטון נתניהו. מלבד ההתארגנות של 150 מרצים להחרמת המרכז האוניברסיטאי באריאל, הקמפיין להצלת ארגוני "זכויות האדם" מאימת חקירה יסודית, תמיכת השמאל ביוזמה הפלשתינית להביא להכרת מדינות העולם במדינת פלשתין וקידום המכירות של השוואת ישראל לגרמניה הנאצית או לדרום אפריקה של ימי האפרטהייד בשל חוק ועדות הקבלה, צצו שתי תופעות שתופסות כותרות: האחת, "מכתב המרצים" אשר קורא לבער את שלטון נתניהו ו"רוחו הרעה" ולמעשה קורא למרד נגד השלטון שהופך בעיניהם ל"בלתי-לגיטימי"; והאחר, הסרטון שצץ לפתע וקורא לרצח המשנה לפרקליט המדינה, עו"ד שי ניצן, ומיוחס ל"ימין הקיצוני".

נותר בודד במערכה מול השמאל. בנימין נתניהו

נותר בודד במערכה מול השמאל. בנימין נתניהו

לכאורה, אין שום קשר בין סרטון מגונה, הזוי ומתועב לבין מכתבם של אינטלקטואלים מודאגים אשר מתריסים באומץ לב כביכול נגד השלטונות. אולם דומה שהמקריות מתעתעת; הזיכרון מתעקש ללכת אחורה לימי הדה-לגיטימציה לבנימין נתניהו, לאחר רצח רבין ובעקבות עלייתו לשלטון ב-1996. לא צריך להזכיר מי בדיוק שתל את תמונות רבין במדי אס-אס בהפגנת הימין בכיכר ציון, שבה נאם נתניהו. וגם אין צורך לספר מחדש על מתקפה ברוטאלית של האליטה נגד נתניהו עד מפלתו ועליית ברק לשלטון. חלפו 15 שנה מאז עלה נתניהו לשלטון בראשונה, ונדמה כי מתארגן שוב קמפיין מאורגן – כשהפעם מככב בו השמאל הפוסט-ציוני בשיתוף פעולה מלא של התקשורת, ובראשה עיתון "הארץ" – לחיסולו הפוליטי של ראש הממשלה.

מי שמכיר את שיטות הפעולה של הימין הקיצוני, יודע שהחבר'ה סביב בן-גביר ומיכאל בן-ארי אינם מתמחים בפרובוקציות סמויות מהעין. הסרטון הקורא לרצח עו"ד ניצן נראה כמו לקוח ממוח קונספירטיבי שאיננו ימני. יש מקור אחד לניסיון להפעיל מצד אחד את הפוליטרוקים המפלגתיים, אלה שנחלצים להתריע בשער כנביאי זעם אותנטיים שסמכותם המוסרית היא בלתי-מעורערת – ומן העבר השני להפחיד את הציבור באמצעות פרובוקציות כך שהימין ייראה כקומץ פשיסטי מטורף שסופו לרצוח דמויות ציבוריות. אלה שיטות הרשומות על שם ארגוני המשטרה החשאית המזרח אירופיים לשעבר, הקג"ב הסובייטי וה'סקוריטטה' הרומני. מתחילים עם "אנשי הרוח" אשר מסמנים את "מהפכת הנגד" כמטרה, וממשיכים בפרובוקציות. השלב הבא הוא, אולי, איזה מצג שווא בבימויו של אבישי רביב חדש, שבשעתו – בין שאר חטאיו – תקף את ח"כ לשעבר תמר גוז'נסקי מחד"ש וניסה להקים ארגון בשם "דב – דיכוי בוגדים".

נתניהו שומר כל העת על עמדה ממלכתית ונותן, לפי שעה, לדברים להסתדר. הוא מתעלם לגמרי מההסתה נגדו. הוא מתמרמר על קריאותיו של בוז'י הרצוג על הגזענות השוטפת את המדינה, אך לא עושה דבר; הוא שומע איך השמאל מנסה להדק על גרונה של ישראל חבל תלייה בינלאומי, אך בשם הממלכתיות נמנע מלהגיב בנחרצות; הוא רואה כיצד מנסים להפוך אותו לראש של ממשלה פשיסטית ובלתי-לגיטימית, אבל מעדיף להימנע מעימות ישיר. המחיר הוא ברור: על מפלגת העבודה מופעלים לחצים כבדים לצאת מן הממשלה על מנת שנתניהו יזדקק לקולותיהם של כצהל'ה ומיכאל בן-ארי. או-אז יאמר מי שיאמר שממשלה הנסמכת על קולות ימין קיצוני אינה לגיטימית ויש לבודד אותה ולהפילה (זאת, בעוד שממשלה הנסמכת על קולות סוכני אש"ף היא, כמובן, לגיטימית בעליל).

תומכי נתניהו צריכים להתעורר ולהתחיל לקלוט את מסע הדה-לגיטימציה המתחולל פה. בשמאל בטוחים כי הפלתו של נתניהו קרובה; הון רב זורם לארגוני השמאל כדי לחסל פוליטית את ראש הממשלה. יש שם דיבורים מפורשים על מלחמת אזרחים, מרד ומרי עממי. בהיעדר כל אלטרנטיבה וביקורת, הימין עלול לחזות בעליית ממשלת שמאל חדשה הנסמכת על קולות הערבים כאשר אלה האחרונים ישובו לאחוזי ההצבעה המסורתיים שלהם על מנת לתת למפלגות הערביות מספיק מנדטים כדי ליצור "גוש חוסם" מול הימין. הגיעה השעה להתחיל להגן על ישראל ומנהיגיה ולהפסיק את קמפיין השטנה המטורף נגד ממשלת נתניהו. מי שלא שם לב כי המדרון להחרמת ישראל, נידויה ובידודה הוא חלק עד מאוד, עוד עלול להתעורר עם ראש שבור במורד ההר.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • גר  ביום ינואר 11, 2011 בשעה 10:18

  שמע אדוני,

  אני לא איש שמאל קיצוני,ולמען האמת,איני איש השמאל הפוליטי
  כלל ועיקר,איני תומך בשום מדינה פלשתינית אלא כברירת מחדל
  אחרונה שבאחרונות, אני מתנגד להורדת ישובים ביהודה ושומרון,
  (אמנם איני תומך בהתיישבות סהרורית ובלתי חוקית בפיסטינים נידחים
  של נוער גבעות פרוע והעומדים מאחוריהם),אבל אתן ידי לכל התארגנות חוקית נגד ממשלת הבלהות המוטרפת הזאת,ולא משום שהיא אינה דואגת לאזרחיה הערבים ,אלא משום שאינה דואגת לאזרחיה היהודים בראש וראשונה (הערבים,במסגרות החצי שבטיות והמשפחתיות המורחבות שלהם מיטיבים להסתדר בלעדינו).משום שהיא מוכרת את נכסיה באפס מחיר לטיקוני ההון,את שטחיה,את כבישיה,את אוצרות הטבע שלה,
  בעוד אנו רבים כאן על שמאל וימין,שטחים וועדות חקירה הממשלה הזאת
  כמו קודמותיה וגרוע מהם משמיטה את השטיח מתחת רגלינו, מפוררת את המעמד הבינוני שלא לומר הבינוני נמוך,מונעת ממנו באמצעות שלוחיה
  ,הטייקונים,היינו,עמילי המס שלה(בסופו של חשבון), מגורים סבירים,ניידות סבירה,חינוך מינימאלי,ואפילו שירותי כיבוי ברמת סף נמוכה שבנמוכות.אילו ידעה המדינה לדאוג לאזרחיה,לאינטיליגנציה שלה,
  למוסדותיה האקדמיים,לאינפרה סטרוקטורה התרבותית ערכית והמשכילית שלה,לא היה לשום אדם צורך לרעות בשדות זרים ולאמץ לעצמו את ה"נאראטיב" של האוייב, האמן לי!ולא היה צורך בשום ועדות חקירה,
  אין צורך בועדות חקיקה כדי לחזור על המשפט הפותח את השיר של מנדלשטאם, "איננו חשים את הארץ תחתיה אנו עומדים".

  והעניין אינו מאה חמישים אינטלקטואלים המחשבים את קיצם לאחור בשממה הקיומית והתרבותית שנוצרה כאן.והבעיה של נתניהו וממשלתו אינה האינטלקטואלים –
  אלא המעמד הנמוך של "נותני השירותים" שארבעים מבניו היו למאכולת אש מתחיל להרגיש מה קורה כאן ולהתמרד.מה אתה חושב,כמה זמן הם עוד עוד יקנו את סיפורי נתניהו ו"שר החוץ והפנים" שלו שיש כאן אויבים מבית ושצריך ועדות חקירה פרלמנטריות במקום הוועדה שהיתה אמורה לקום ולחקור את מחדלי שירות הכיבוי הלאומי שלנו?כמה עוד אפשר לגנוב את דעת הציבור ולמכור לו איטריות קרות?

 • מוטי סגרון  ביום ינואר 11, 2011 בשעה 11:12

  אם יש אמת בדברים אז צריך ללכת ליועץ המשפטי לממשלה ולהתלונן
  .
  על כוונות נסתרות של אנשים, אי אפשר לעשות כלום.

  הימין מתכנן,השמאל עושה דברים (בחוכמה רבה) ואין שום בסיס לא חוקי במעשיו.

  מקווה שהכול יתנהל כחוק

 • לוי פסחוב  ביום ינואר 11, 2011 בשעה 12:07

  בריוני השמאל הולכים ומאיימים על המיעוט הלאומי, בינתיים הם רק מדברים בסוף הם יהרגו ראש ממשלה

 • רן מוכיח  ביום ינואר 11, 2011 בשעה 12:13

  "יש שם דיבורים מפורשים על מלחמת אזרחים, מרד ומרי עממי"
  איפה? על ידי מי?

 • עידו לם  ביום ינואר 11, 2011 בשעה 13:11

  גר כתב נכון יש לעשות הכול כולל הכול כדי להפיל את ממשלת הבלהות הסרטנית של נתניהו והדוברמן

 • רני  ביום ינואר 11, 2011 בשעה 13:27

  אני בצד של גר. בגדול תחת נתניהו ישראל חיה בדיסוציאציה הכרתית. מדברים על כלכלה חוכמה ומטפשים את העם בחינוך דתי בלי חשבון, בלי שפות, בלי מדעי הטבע בלי חינוך לעבודה יוצרת. מחרחרים מלחמה ומי ילחם? מתנחלים בירושלים ומתגרים בארה"ב. מדברים על מלחמה בעורף ומפרקים את האחדות באוטובוסים הדתיים ובכבישים שכל העם שילם בעדם שמוקצים לבעלי הכסף ולבעלי רכב ממקום העבודה. תחת שלטון נתניהו כמות הלא עובדים מרקיעה שחקים. משל הרזה הסוחב את השמן שהביא נתניהו הפך לאמת צינית. עכשיו הוחק חוק לשחרר את הדתיים גם מחינוך גם מצבא ומה אחוז משלמי כל המיסים בבני ברק ומאה שערים. החינוך נחנק. הטכניון מתנוון ובהרצליה מייצרים עורכי דינים כלכלנים ואנשי מכירות. מה הם בדיוק יישווקו ויימכרו? הנה עוד מעט ינטרלו את ועדת שישינסקי שגם כך הזרימה מיליארדים לכיסי בעלי ההון. הטפשים רוכשי הזכות למניות חושבים ונלחמים כאילו גם מהם לא תיגנב הפרוטה האחרונה. אגדת ה"טפטוף למטה" של נתניהו הפכה לפארסה כאשר הון שנלקח מהחיסכון של המעמד הבינוני בישראל טופטף לבניית בתי זונות בניו-יורק ומועדוני הימורים בלאסוגס או להיפך. הנסיון של נתניהו לשמר את שלטונו במחיר אתנן לדתיים ולמפלגת ליברמן הנו שאיפה ריקה לשלטון. על מי? לשם מה? ממשלה זו בראשות האיש הזה היא אחת הממשלות הכי אסוניות שהיו כאן.

 • רן מוכיח  ביום ינואר 11, 2011 בשעה 14:49

  צודק
  תראו את זה

 • מוטי סגרון  ביום ינואר 11, 2011 בשעה 17:29

  אדון מרחב,קורא אותך לסדר שים לב למגיבים לפני
  מוטרף לגמרי

 • ימין מתון  ביום ינואר 12, 2011 בשעה 10:57

  דודינקה, אתה הולך ומאבד את זה. חבל, דווקא התחלת טוב והיית אלטרנטיבה ראויה לשמאלנים הקיצונים וההזויים של רשימות. ולאט לאט אתה נעשה שופר של השקרן חדל האישים שמכהן לרוע המזל כראש ממשלה. לידיעתך – זה לא כמה פוסט ציונים נתעבים שגורמים לישראל לאבד לגיטימציה, אם כי הם כמובן מנסים לתרום לכך בכל כוחם – זה דווקא הביבון האליל שלך שגורם לכך.

  והשיא זה "הסרטון הקורא לרצח עו"ד ניצן נראה כמו לקוח ממוח קונספירטיבי שאיננו ימני".

  אה, כן, ללא ספק זה שהמשטרה תפסה עכשיו הוא שמאלן קיצוני וקונספירטיבי. מה, לא?

 • דן  ביום ינואר 12, 2011 בשעה 21:55

  זה לא נתניהו שלפני כמה שבועות "בגד במורשת התנועה"?
  הרי די בכך שהוא יכריז מחר על הקפאת הבנייה בהתנחלויות ליומיים, ואתה תקיא עליו ותגדף אותו יותר מכל ארגוני השמאל גם יחד.

 • פנחסוב  ביום ינואר 15, 2011 בשעה 13:30

  שיטות של הק.ג.ב? אז אתה אומר שליברמן אשם?

טרקבאקים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.

%d בלוגרים אהבו את זה: