נעמי חזן וסמי מיכאל צובעים בשחור

פורסם בעיתון "מקור ראשון" בתאריך 14.12.2010

השתתפותם של פעילי "אם תרצו" במצעד זכויות האדם בתל-אביב ניסתה במידה מסוימת להמחיש את הזיוף הגדול שבמצעד "זכויות האדם" של השמאל הקיצוני ביום שישי האחרון בתל-אביב. אולם צעדת אנשי 'הקרן החדשה לישראל', מרצ והקומוניסטים ועוזריהם במצעד בתל-אביב לא ביקשה לתבוע זכויות אדם לאיש. היא ביקשה לתבוע את ראשה של ישראל.

בשבועות האחרונים ממשיכה התעמולה הארסית של השמאל הרדיקאלי בניסיונה לצייר את ישראל כממלכת רשע פרוטו-נאצית המנסה להעביר חוקי נירנברג. אחת, חנה בית הלחמי שמה, פעילת שמאל רדיקלי, הגדילה לעשות כשערכה את ההשוואה הבאה באתר האינטרנט שלה: "נאצים – מתנחלים, 'כהנא חי' – 'חולצות חומות', 'היטלר יוגנד' – 'נוער הגבעות', רבנים – ארים, יהודים טהורים – בדיקות טוהר הגזע הארי, 'מיהו יהודי' וביטול גיור הרבנים הצבאיים – חוקי גזע נגד יהודים וחוקי גזע נגד ערבים, כליאת ילדי עובדים זרים – מחנות הסגר וריכוז, מתקן כליאה לפליטים במדבר – מחנות ריכוז".

הטירוף הזה לא מרשים את רוב העם בישראל. הוא גם לא מרשים את המנהיגות האירופית ובוודאי שלא את המנהיגות האמריקנית. אבל הדימויים הללו מחלחלים לאדמה הפוליטית באירופה ובארה"ב כמו גשם של טיפות כימיות רעילות. האדים המבעבעים מן הרעל השמאלני הופכים את ישראל לשטן נאצי גדול. וכידוע, גורלם של הנאצים אחד הוא. ההשוואות האלה מוצאות אוזן קשבת באוניברסיטאות כמו ברקלי ואצל מרצים מאוקספורד ומקיימברידג', קונות שביתה בתודעת השמאל האירופי והאמריקני ומגיעות עד למערכות העיתונים הגדולות. אם ישראל היא ישות היטלראית שהשלב הבא בהתפתחותה הוא הכנסת ערבים למחנות ריכוז, דינה הוא להימחות מעל פני האדמה. במילים אחרות, רטוריקת זכויות האדם של השמאל הפכה מתמיכה בלתי-מופרעת בערבים לקריאה להשמדת ישראל.

מסע להשחרת ישראל. נעמי חזן. צילום: יאיר גיל, www.yairgil.com

מסע להשחרת ישראל. נעמי חזן. צילום: יאיר גיל, http://www.yairgil.com

השמאל הישראלי מתקרב בצעדי ענק לקראת התנגשות עם הרוב המכריע בעם ישראל. זו כבר לא שאלה של בחירות לכנסת. לשמאל כבר אין שום כבוד לבוחר הישראלי. מדברים שם בגלוי על הדברת המנהיגות הישראלית באמצעות לחץ בינלאומי וסנקציות. מבחינת השמאל הישראלי, בחירות שייתנו מנדט מחודש לליכוד ולנתניהו, ובפרט למחנה הימין, יצדיקו כל פעולה שתביא למחיצת העם בישראל. הרעיונות הללו, שמקורם בתודעה מהפכנית מפותחת של אוואנגרד לניניסטי שבטוח כי בידו האמת המוחלטת, עלולים להגיע לכדי הפיכת זירות כמו האו"ם לאירועי התגוששות שבהם ישראל נצלבת כל פעם מחדש כאשר הציונות איננה מוגדרת עוד כגזענות אלא כאידיאולוגיה נאצית לכל דבר ועניין.

על השמאל לקחת בחשבון כי במובן זה ישראל לא שונה משום מדינה שבה ניסו רודנים מטעם עצמם לכפות על העם משטרי דיכוי. בהונגריה, בצ'כוסלובקיה, ברומניה ובמזרח גרמניה זה נגמר במהפכה דמוקרטית. השמאל רק צריך לשאול את עצמו אם מנהיגיו רוצים גורל שדומה לזה של אריך הוניקר או לזה של ניקולאי ואלנה צ'אושסקו. לא, זה לא איום. נקרא לזה פרשנות מרחיבה: מי שרוצה לצייר את ישראל כמדינה נאצית ולבודד אותה עד כדי כך שתעמולה נגדה תעודד את הערבים ועוזריהם לפעול כדי לחסלה, צריך לקחת בחשבון שיש לזה מחיר.

חסרונו הגדול של השמאל הוא בהיעדר השפעתו על 95 אחוז מהיהודים. למצעד על תל-אביב הגיעו בסך הכול 3,000 איש. אולם בכך גם יתרונו הגדול של השמאל: בארגון. לנין לא היה צריך יותר מאשר מפלגה של 5,000 חברים עם משמעת ברזל כדי לחולל מהפכה. השמאל לא זקוק ליותר מאשר קולות מרצ והקומוניסטים, פלוס הח"כים הערבים ומשת"פים בקדימה, על מנת לרסס אל עבר ישראל יריות ללא הבחנה. הרעל הזה חודר לזירות שבהם ישראל נותרת חשופה. העיתונות הבינלאומית, ועדות האו"ם, האיחוד האירופי ועוד. זה מדרבן את הערבים להקשיח עמדות בתקווה שישראל תחוסל בעתיד הקרוב. הדיבורים על ישראל כמדינת אפרטהייד נאצית רק מעודדים אותם להאמין שמתישהו בקרוב יש סיכוי לערער את "הישות הציונית" עד התפרקות מוחלטת. אם מישהו בשמאל חושב שהניסיון להתנקש בדמוקרטיה הישראלית ובציונות יתבצע ללא כל הפרעה, הוא טועה ומטעה. מי שמנסה לחולל מהפכת-נגד מבפנים צריך לזכור שבסופו של דבר קונטר-רבולוציות סובייטיות נגמרות רע, גם אם רק בהוצאה אל מחוץ לחוק.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • אורן  ביום דצמבר 14, 2010 בשעה 15:15

  היום בידיעות אחרונות פורסמו במדור דעות שני טורים שממש מחבקים את האידיאולגיה הקיצונית של השמאל, אחד של ירון לונדון והשני של מישהי שפעילה בארגון זכויות כלשהו.
  מה שעולה מהמאמרים הללו, המוצגים כמיינסטרים לחלוטין, הוא טרוניה שהציבור הישראלי אינו מודע למדרון החלקלק שאליו דוחפים אותו מנהיגיו הפאשיסטים (ביבי, ליברמן, ציונות דתית). יש לציין שלמרות השפה הכביכול אינטליגנטית, המאמרים לוקים בשטחיות אופיינית, ססמאות נבובות וכל הטררם הרגיל של השמאל המשוגע.

  נגד השמאל הקיצוני יותר קל להתגונן כי ישר אתה קולט את האלימות הדורסנית שלו, אבל אלו, המתווכים, פגיעתם רעה ומסוכנת יותר.
  מה דעתך?

 • רני  ביום דצמבר 14, 2010 בשעה 18:01

  הכל טוב ויפה. מידע אישי, הנכתב לעיל הנו עובדתי. מישהו מכין מטבח לישראל. דברים שנאמרים ונעשים על ידי מה שקרוי שמאל בישראל אינם קבילים בשום חברה מערבית אירופאית.

  א-ב-ל ממשלת ישראל באמת מתנהגת בדרך בלתי מובנת בלי להסביר בלי לדבר בלי לשוחח. מי יכול להסביר מדוע ממשלת ישראל לא הסכימה להשבתת הבנייה בהתנחלויות למשך שלושה חודשים? ופרסמה זאת ברעש וצלצולים ברחבי עולם. מה בדיוק היה קורה אם ישראל הייתה מסכימה לכך? מי יכול להסביר מדוע תגובת הרב שטינמן והרב עובדיה המנוגדת לטמטום של החרם על השכרת דירות לערבים לא מפורסמת בעולם באלף דרכים. מה היה קורה אם הייתה נמצאת דרך להראות כיצד יותר ויותר ערבים חיים בתל-אביב ומחזיקים עסקים בתל-אביב. מדוע איש בעולם אינו רואה את שיירות המשאיות לעזה כל יום? מדוע לא יצא מסמך ישראלי מסודר על התזונה ברצועת עזה. ההתנהגות של נתניהו כלפי אמריקה מזיקה יותר ותזיק יותר בעתיד מאשר כל הפטפוטים של ירון לונדון ודומיו.

 • איל בד  ביום דצמבר 14, 2010 בשעה 18:46

  נו, אם ירון לונדון זה כבר שמאל קיצוני, סימן שבעל הבלוג צריך לרוץ יותר מהר עם קריאותיו נעדרות הקלישאות השטחיות והאלימות הדורסנית, ובעיקר הדמיון הפרנואידי המרתק, יש לומר, כדי שגם אותו לא יגנו כאן בקרוב כבוגד ושמאל קיצוני (שזה כמובן אותו דבר), למשל משום ששכח להוסיף את הקרן מעל נעמי חזן. מדובר במירוץ הירואי ביותר נגד הזמן כשבעקבותיך אש בולעת, ואני לא מקנא בבעל הבלוג (לא שבאחרים, שלא בא להם להסכים עם הפרוטוקולים של זקני השמאל הנכתבים כאן, שזה אני ועוד כמה "בוגדים", אני כן מקנא). רוץ, מרחב, רוץ!

 • הצועד בנעליו  ביום דצמבר 14, 2010 בשעה 20:52

  מחזק את איל בד. מה שנעשה פה זו המחשה שאמנם לא נרחיק לכת בהשוואה שלה, כי זה עוד רחוק ממה שהיה בגרמניה הנאצית (למרות שהרעיונות נגד מושמטים מקטינים באי אלו מילימטרים את המרחק) – מה שקורה פה הוא שמזכירים שוב ושוב בטענות או רמיזות שיש לי פרופיל 21 נפשי, ופרופיל 21 נפשי =אדם לא שפוי.
  כשמכריזים על מישהו כלא שפוי נפתחת הדרך לאי לגיטימציה חברתית שלו. קודם כל זו סתימת פה – צמצום זכות ומרחב הדיבור שלי, ואח"כ בתור שלב שני זה גורם להתרחקות מן המסומן עד כדי בידודו החברתי/אינטרנטי = הכנסתו לסוג של גטו.
  הרבה פעמים אני שואל את עצמי כמה מה`ציבור השקט` כאן קונה את ההשמצות המתוחכמות-מרומזות שמפוזרים כאן נגדי, ע"י אנשי השב"כ והמוסד שרודפים אחרי.
  זה גורם לי לחזק את ראייתי את עצם המצאת הסימון הנפשי בפרופיל 21 ככלי שנועד להדרה.
  בעלי פרופיל 21 נרדפים בארץ בשיטתיות ע"י הממסד למרות שהם האנשים האיכותיים ביותר בארץ, וצריך להצדיע להם על שלא שרתו בצבא ולשלם להם פיצויים על שנות הרדיפה הרבות!

 • מורה נבוכים  ביום דצמבר 14, 2010 בשעה 23:16

  הנה, מר מרחב, תראה איך מזלזל גם בך המחנה הפטריוטי שאת דגליו אתה נושא ואת רגליו אתה מרטיב בלשונך ובזעתך הנוטפת, והוא מטנף לך את הבלוג בחרצוף הפאשיסטי הקבוע, ואתה בולע.
  http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=54112&blogcode=8675199

 • מוטי סגרון  ביום דצמבר 15, 2010 בשעה 2:22

  ללא כל ספק הוקמה "הקרן" מראשיתה ובתוך כוונת מכוון כ'סוס טרויאני' הבא להציג מצג שוא של עצמו בעודו פועל באורח "אורווליאני" כ'היפכה מסתברא' בכיוון שונה לחלוטין מהמוצג. "הקרן" עושה בחלקו שימוש בוגדני בכספי תורמים יהודים, אמריקנים בעיקר, המעלים תרומתם בלב ונפש חפצה בעבור כולנו מפאת שמאמינים באמונה שלמה כי בכך הינם תורמים לחיזוקה, ביצורה וקיומה של מדינת היהודים היחידה בחלד.

  אנשי "הקרן" האמורים להיות הנאמנים על ניתוב התרומות ובה במדה מודעים היטב להגדרות ה'מעילה באמון', עושים שימוש ציני, נכלולי ומאחז עינים בכספים אלו, שלא בידיעת התורמים ובהסכמתם, על מנת להוציא לפועל אג'נדה מוכמנת המרוחקת ת"ק מונים מהצהרותיה ומכוונותיה הפומביות. בכך מועלים אנשי הקרן בפעם הראשונה באמון שולחיהם התורמים, אך זו אך ההתחלה, הבגידה בארצם ומולדתם חמורה מונים רבים.

  הקרן פועלת בשני מישורים. האחד, הינו מצג 'הסוס הטרויאני' במלא הדרו דהיינו, אלו כספי התרומות המנותבים בישראל לצרכים לגיטימים ואף נאותים. אלו באים לסבר ולהפיס דעתם של התורמים ומשמשים בידי מנהלי "הקרן" כעילה הפומבית לפעילותה הלגיטימית לכאורה
  וזאת בנוסף להשפעה מאחזת עינים על תמימונים בתוככי מדינת ישראל אשר קצרה הבנתם מלהשיג את גודל ההונאה. זוהי הפסאדה, אחיזת העינים בה משתמשת "הקרן" על מנת להסוות את מטרתה העיקרית ובמקביל להשתיק קולות ביקורת אפשריים כנגדה.

  אופן פעולתם של הארגונים הקשורים לקרן,אפשר לקרוא באתר "מוניטור"

  • ר.בקצה  ביום דצמבר 15, 2010 בשעה 14:43

   המיעוט הנאוריסטי מסור לשני עיקרים, התנגדות לרעיון המדינה היהודית והימנעות מעבודה פיזית. שני העקרונות הללו מגולמים לתוך כלל פעולותיו, אם זו התמיכה במסתנני עבודה, איחוד משפחות מן האויב הערבי בתחומי הקו הירוק או המאבק נגד השבתת ערוץ 1.הנאוריסטים נתונים במילכוד, משום שמצד אחד אינם מוכנים לחיות במדינה יהודית ומצד שני הגירה לארץ אחרת תכפה עליהם עיסוק בעבודת כפיים (ובינינו, כמה פעילי זכויות אדם ועורכי וידאו צריכים במערב אירופה?). ולכן, מטרתו של הנאוריסט הינה להפוך את המדינה היהודית בה הוא מתפרנס מעבודה שאינה פיזית למדינה לא יהודית בה ימשיך להתפרנס מעבודה שאינה פיזית. כמובן שהליך הפיכתה של ישראל למדינה לא יהודית יסתיים במדינה ערבית חשוכה כמו אחיותיה, אך לך תסביר את זה לשוטים הנאוריסטים.

 • הרמב"ם  ביום דצמבר 15, 2010 בשעה 10:45

  מוזר מאד! מדוע מורה נבוכים בחר דווקא בכינוי הזה? במחשבה שניה, אם אותי היו משחררים מצה"ל בגלל בעיות נפשיות גם אני הייתי נבוך.

 • רמב"ן  ביום דצמבר 16, 2010 בשעה 12:11

  פשש, לא ידעתי שסניף של רוטר הוקם ברשימות (לשעבר).

 • מנהל שלוותא בדימוס  ביום דצמבר 16, 2010 בשעה 12:43

  רמב"ן, אל תגזים. עדיין לא סניף של רוטר, רק שני חולי שנאה שנדחו מאתר הארץ – החרצוף של הצועד (20:52 שלשום ורמבם אתמול) ומודרניסט (2:22 אתמול) מצאו כאן בית חם. אולי אפשר יהיה בקרוב לפתוח כאן גם סניף של "פורום מזג האויר". סטוקר אחד כבר ישנו (20:52/ רמב"ם), יצטרף גם הסטוקר השני (עוף מוזר) ועוד חולי שנאה שיש שם והמסיבה תהיה שלמה.
  טעם בדיון ענייני אין כאן כי גם הם וגם המחבר כותבים את השנאה מתוך ראשם החולה ונלחמים בצלליות רוחם שהם רואים על הקיר. לדבריהם עצמם, הסמול הוא קטן וחסר משמעות, אבל המחלה, המחלה. היא האויב האמיתי של הימנונים.

 • הצועד לקב"ן  ביום דצמבר 16, 2010 בשעה 22:54

  מצחיק שמישהו כמו איל בד, שמצהיר על עצמו כ"בז לשלטון ולא נאמן למדינה" מתלונן על "קלישאות שטחיות ואלימות דורסנית". מה אתם אומרים? אחד כזה שירת בצבא?

 • רני  ביום דצמבר 17, 2010 בשעה 12:23

  מה קרה? שחררו את כולם? היום פתאום?

 • לצקב"ן  ביום דצמבר 17, 2010 בשעה 20:15

  1. מה הקשר? אין שום סתירה, לא לוגית, לא תוכנית.
  2. את מי זה מעניין? רק אנשים חסרי חיים. האם זה מה שהצבא מצמיח בשנים האחרונות?

 • יוסף  ביום דצמבר 17, 2010 בשעה 23:10

  אין כאן שום סטירה עניינית לעובדה שישראל היא מדינת אפרטהייד.
  ישראל שולטת ב-3.5 אנשים משוללי כל דרך להשפיע על עתידם.
  מצבם גרוע הרבה מכך, אבל די בכך.
  המעצמה הקפיטליסטית הגדולה בעולם נוצרה בעקבות "טרור אלים" מצד אנשים שהיו במצב נוח הרבה יותר, אבל דומה בעיקרון: מיסוי (או חובות בכלל) ללא ייצוג.
  הממשלה הנבחרת בישראל דוגלת בהנצחת מצב כזה.
  מכאן שהקריאה לנידוי ישראל ממשפחת העמים והמאבק לזכויות אדם חד הן,
  ומצעד זכויות אדם בישראל שלא קורא לעולם לנדות את ישראל כל עוד מדיניותה הנוכחית נמשכת אינו מצעד זכויות אדם,
  ולארגון כמו "אם תרצו" ודאי שאין מקום במצעד כזה, כפי שנעמי חזן לא תצעד במצעד "עם ישראל – העם הנבחר".

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

אתר זו עושה שימוש ב-Akismet כדי לסנן תגובות זבל. פרטים נוספים אודות איך המידע מהתגובה שלך יעובד.

%d בלוגרים אהבו את זה: